• گیلان، رشت

مختصری درباره گیل طراح

آغاز فعالیت تیم گیل طراح از سال ۱۳۹۱ بوده است و در این سال ها در حدود ۵۰ وب سایت طراحی و برنامه نویسی نموده است. گیل طراح وب سایت ها را بر اساس زبان PHP و به صورت داینامیک برنامه نویسی می نماید و با توجه به امکانات مورد نیاز، وب سایت را از پایه توسط PHP و یا با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس، جوملا، دروپال، مجنتو، اپن کارت، پرستا شاپ و همچنین فرم ورک ها مانند لاراول پیاده سازی می نماید. ارائه خدمات با کیفیت و ارزان در کمترین زمان ممکن خط و مشی اصلی این مجموعه می باشد. یکی دیگر از خدمات گیل طراح سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد که این مجموعه یکی از شرکت های معتبر در این زمینه می باشد. گیل طراح سیاست جذب مشتری خود را بر اساس رضایت مندی مشتریان خود بنانهاده است و تمرکز اصلی خود را بر روی کیفیت وب سایت های طراحی شده و همچنین بازدهی بالای عملیات سئو و بهینه سازی وب سایت قرار داده است. از جنبه سرعت عمل نیز حداکثر ۲۴ ساعت پس از عقد قرار داد با گیل طراح تیم مجری به کارفرما معرفی خواهد گردید و گزارش روند رشد پروژه به کارفرما داده خواهد شد. از بابت عدم اجبار به وابسته بودن کارفرمایان به این مجموعه، در انتهای پروژه سورس تحویل کارفرما می گردد و مشتریان گیل طراح می توانند در صورت تمایل توسعه و نگهداری وب را به مجموعه ای غیر از گیل طراح واگذار نمایند.

تاریخچه فعالیت های گیل طراح

۱۳۹۱

شروع فعالیت گیل طراح

گیل طراح فعالیت رسمی خود را از سایت ۱۳۹۱ و با طراحی چند سایت برای مشتریان آغاز نمود. پروژه های طراحی شده به قدری کامل و از پشتیبانی حرفه ای برخوردار بود که منجر به عقد قراردادهای بیشتر در ادامه کار گردید.
۱۳۹۴

همکاری با شرکت های بزرگ

در ادامه موفقیت های گیل طراح در سال ۱۳۹۴ توانست با همکاری شرکت بهسا پروژه های پزشکی و سلامت و شرکتی را راه اندازی و به مشتریان خود تحویل دهد و هم اکنون نیز از این همکاری ادامه دارد.
۱۳۹۵

مشاوره در زمینه بهینه سازی سایت

از سال ۱۳۹۵ واحد بهینه سازی سایت نیز به گیل طراح اضافه شد تا بتوانیم خدمات مربوط به بهینه سازی و افزایش رتبه سایت های طراحی شده رابه مشتریان ارائه نمائیم. در بخش نمونه کارها ، نمونه سایت های بهینه شده به نمایش درآمده است.
۱۳۹۶

گسترش فعالیت ها

از سال ۱۳۹۶ تلاش کردیم با بهره گیری از افراد متخصص در زمینه های طراحی و بهینه سازی خدمات بهتر و حرفه ای تری را در اختیار مشتریان قرار دهیم، ارائه پلن های متنوع طراحی و بهینه سازی سایت از دیگر کارهای انجام شده در این سال می باشد.

مدیران شرکت

شما می توانید با استفاده از لینک مقابل، کاتالوگ کامل خدمات و پروژه های شرکت را داناود نمایید.
دانلود کاتالوگ شرکت